Cin Çarpması Nedir

Cin Çarpması Nedir

Konu Açıklaması

Cin ve şeytan çarpmasının bariz belirtisi, kişinin hareketlerinde gözle görülür bir bozulma ve rahat yürüyememesi gelir. Adımlarında ve konuşmalarında dengesizlik olur. Söyleyeceklerini birbirine bağlamada güçlük çeker. Sizlerinin arasında mantıklı bir anlam ilişkisi kuramaz.
Çarpılma, insanın yapmak istediği veya düşündüğü bir hususu sağlıklı bir şekilde idrak edememesidir. Bunların bazıları başka hastalıklarla benzer belirtiler gösterebileceği gibi bazıları da kendine özgü çok farklı belirtiler gösterir.

Cinlerin insanları çarparak sara nöbetine sokmaları çoğunlukla öfke ve cezalandırma gayesiyle olur. İnsanlardan bazıları cinlere eziyet edebilir veya cinler onların kasten eziyet ettiklerini düşünürler. Kişi farkında olmadan cinlerin üzerine küçük su dökebilir veya kaynar su boşaltabilir. Ya da farkında olmadan cini öldürebilir. Bu da bilmeden cinin bulunduğu yere ağır eşya koymak, taş koymak veya yüksekten düşmek gibi nedenlerle olur. Özellikle kırlarda deliklere tuvalet yapmamak, özellikle tuvalete, hamama ve benzeri yerlere girerken besmele çekmek, yılan, akrep, siyah kedi ve köpeğe zarar vermemek gerekir. Yılan, akrep, siyah kopek öldürülebilir ancak yaralı bırakılmamalıdır.

Büyüklerimiz, bu tür olayların yaşandığını bildikleri için çöplük kenarından geçerken, açığa tuvalet yaparken, sıcak kul ve sıcak su dökerken “Destur” denmesini hep tembih ederlerdi.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]


Alakalı Kelimeler : Cin Musallatı, Cin musalatı belirtileri, Cin ile Hazina Bulma, dişi cin, cin çağırmak, Cin Çıkarma, cinin İlluminati itirafı, nazar için dua, Cin Suresi, cin suresi meal, cin suresi oku, cinsel gücü artırıcı bitkiler, cinsel güç arttırıcı, Smurl Cin Musallatı Olayı, cin musallatı videosu, Cinler Alemi, Yakaza Cinleri, cinler, cinler alemi, Zuzula Cinleri, cin resimleri, zuzula cinleri nedir, Cin Çarpması Nedir, cin çarpması, cin nasıl çarpar, cin çarpa videoları, zeka için dua, zihin açıklığı için dua, İstanbul cinci Hoca, Adana cinci Hoca, Adıyaman cinci Hoca, Afyonkarahisar cinci Hoca, Ağrı cinci Hoca, Amasya cinci Hoca, Ankara cinci Hoca, Antalya cinci Hoca, Artvin cinci Hoca, Aydın cinci Hoca, Balıkesir cinci Hoca, Bilecik cinci Hoca, Bingöl cinci Hoca, Bitlis cinci Hoca, Bolu cinci Hoca, Burdur cinci Hoca, Bursa cinci Hoca, Çanakkale cinci Hoca, Çankırı cinci Hoca, Çorum cinci Hoca, Denizli cinci Hoca, Diyarbakır cinci Hoca, Edirne cinci Hoca, Elazığ cinci Hoca, Erzincan cinci Hoca, Erzurum cinci Hoca, Eskişehir cinci Hoca, Gaziantep cinci Hoca, Giresun cinci Hoca, Gümüşhane cinci Hoca, Hakkari cinci Hoca, Hatay cinci Hoca, Isparta cinci Hoca, Mersin cinci Hoca, İzmir cinci Hoca, Kars cinci Hoca, Kastamonu cinci Hoca, Kayseri cinci Hoca, Kırklareli cinci Hoca, Kırşehir cinci Hoca, Kocaeli cinci Hoca, Konya cinci Hoca, Kütahya cinci Hoca, Manisa cinci Hoca, Kahramanmaraş cinci Hoca, Mardin cinci Hoca, Muğla cinci Hoca, Muş cinci Hoca, Nevşehir cinci Hoca, Niğde cinci Hoca, Ordu cinci Hoca, Rize cinci Hoca, Sakarya cinci Hoca, Samsun cinci Hoca, Siirt cinci Hoca, Sinop cinci Hoca, Sivas cinci Hoca, Tekirdağ cinci Hoca, Tokat cinci Hoca, Trabzon cinci Hoca, Tunceli cinci Hoca, Şanlıurfa cinci Hoca, Uşak cinci Hoca, Van cinci Hoca, Yozgat cinci Hoca, Zonguldak cinci Hoca, Aksaray cinci Hoca, Bayburt cinci Hoca, Karaman cinci Hoca, Kırıkkale cinci Hoca, Batman cinci Hoca, Ardahan cinci Hoca, Iğdır cinci Hoca, Yalova cinci Hoca, Karabük cinci Hoca, Kilis cinci Hoca, Kilis cinci Hoca, Osmaniye cinci Hoca, Malatya cinci Hoca, Şırnak cinci Hoca, cinlerden korunma, kaybolan eşyayı bulmak için esmaül hüsna, kaybolan eşyayı bulmak için okunan sure, bobrek tasi dusurmek icin bitki, mason olmak için nereye başvurulur, cinsel aşk parfümü, Cin İle Evlenme, cinler ile evlenme, cinle karı koca olma, cin ile seks yapma, cin ile evlenmek istiyorum, Cin Kovma Duası, cinler alemi, Marid Cini, Cinlerden Korunma Duası,

713 Hit, 2 Bugun

  Sohbet

Mesaj :Günlük Bruç

Bağlantılar

Benzer Yazılar

Lütfen Tw Adresimizi Takip Edin


Lütfen Fb Adresimizi Takip Edin